Malowanie aerografem

Malowanie aerografem

– czyli sztuka polakierowana

Chcesz, aby Twój samochód, motocykl, kask, ściana, a nawet lodówka zyskały zupełnie nowe oblicze? Postaw na malowanie aerografem – to technika artystycznego zdobienia powierzchni, dzięki której zwykłe rzeczy nabierają niezwykłego charakteru.

Malowanie aerografem zamienia rzeczy zwykłe w dzieła sztuki

malowanie aerografNa czym polega malowanie aerografem? Łączy ono w sobie malowanie artystyczne z lakiernictwem. Na początku wybrana powierzchnia pokrywana jest specjalnymi, wysokiej jakości farbami, a następnie całość jest lakierowana, a powierzchnia dodatkowo wygładzana. W ten sposób powstaje obraz, który jest praktycznie nie do zdarcia, a przy tym podkreśla charakter wnętrza czy zamiłowania posiadacza pojazdu.

Malowanie aerografem świetnie sprawdza się na samochodach, motocyklach czy kaskach motocyklowych. Dzięki tej technice możesz mieć auto lub motocykl jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny i oryginalny. Z malowania aerografem chętnie też korzystają właściciele klubów, pubów, sklepów, a nawet mieszkań. W ten sposób pokryć można praktycznie każdą powierzchnię dowolnym rysunkiem. Dzięki połączeniu malowania z lakierowaniem efekt końcowy jest niezwykle trwały i przez wiele lat wygląda jak nowy. Lakier zabezpiecza ozdobiona powierzchnię przed zniszczeniem, zarysowaniem, działaniem czynników atmosferycznych. Samochody czy motocykle z naszymi realizacjami świetnie prezentują się nawet po długim czasie narażenia na słońce, deszcz czy mróz. Takiego efektu nie dadzą ani zwykłe rysunki, ani naklejki z mocno ograniczona trwałością.

Aerograf – wyjątkowe narzędzie w rękach artysty

AerografAerograf to zwykłe urządzenie, które w rękach profesjonalnego artysty zamienia się wyjątkowe narzędzie. Można nim namalować praktycznie wszystko – jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia zamawiającego. Jeżeli chcesz skorzystać z usługi malowania aerografem, musisz mieć dwie rzeczy – powierzchnię do pomalowania oraz pomysł, który postaramy się wcielić w życie. Nasze ceny ustalamy indywidualnie, gdyż zalezą od wielu czynników.

Aerografem można malować na różnych powierzchniach – dużych i małych, prostych lub skomplikowanych, łatwo lub trudno dostępnych. Dopiero, gdy wiemy, gdzie ma powstać rysunek, jesteśmy w stanie określić przybliżony koszt wykonania. Nasza oferta jest praktycznie nieograniczona – malowanie aerografem jesteśmy w stanie wykonać wszędzie. Realizujemy zlecenia na terenie całego kraju. Wystarczy kontakt do nas – napisz lub zadzwoń, a my podpowiemy, doradzimy i zrealizujemy zadanie na najwyższym poziomie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nas i poznać nasze dotychczasowe realizacje – czekamy na kontakt.