Malowanie UV

Malowanie UV

– czyli świecące obrazy

Malowanie UVMalowanie UV to nowoczesny trend, który sprawdza się szczególnie w klubach nocnych i dyskotekach, nadając wnętrzom niezwykły klimat. Nasza oferta to szeroki wybór obrazów tworzonych z wykorzystaniem farb fluorescencyjnych. Wysokiej klasy farby oraz profesjonalizm naszych artystów to przepis na ścianę doskonałą.

Dzięki malowaniu UV zachwycające malunki na ścianach jeszcze lepiej prezentują się po ciemku niż w świetle dziennym. A wszystko to dzięki specjalnym farbom, które świecą w ciemności, jeśli zostaną podświetlone lampą ultrafioletową emitującą promieniowanie elektromagnetyczne. Obrazy, które malowane są farbą ultrafioletową mają dwa oblicza – zupełnie inaczej wyglądają za dnia i w ciemności. Po zapadnięciu zmroku i podświetleniu lampami UV nabierają głębi, nowego wyrazu, zmienia się też ich kolorystyka.

Malowanie UV to doskonałe rozwiązanie aranżacyjne dla dyskotek, klubów nocnych oraz lokali rozrywkowych, w których zabawa zaczyna się dopiero wieczorem. Obrazy są trwałe i praktycznie niezniszczalne. Szeroki wybór farb UV sprawia, że można nimi pokryć praktycznie każdą powierzchnię: beton, cegły, gips, tynk, a nawet tapety. Wystarczy, że pokażesz nam, gdzie ma się znaleźć obraz UV, a my go tam naniesiemy. Wszystkie nasze prace wykonujemy z zachowaniem najwyższej staranności oraz standardów bezpieczeństwa. Efekt końcowy jest zachwycający, o czym przekonały się już dziesiątki naszych klientów na terenie całego kraju. Choć malowanie UV to rewelacyjny pomysł na aranżację wnętrza, nie polecamy go do pomieszczeń mieszkalnych, w szczególności do pokojów dziecięcych. Zbyt długie przebywanie w miejscu poddanym działaniu promieniowania UV nie jest bowiem korzystne dla zdrowia. Czyli do klubów i dyskotek – tak, a w domach jest to raczej niewskazane.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nas, przejrzyj naszą ofertę oraz zdjęcia już zrealizowanych rysunków UV. Jeśli już wiesz, że chcesz malowanie UV zrealizować na swojej ścianie, prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów. Dla nas nie ma znaczenia odległość – aby stworzyć dzieło na ścianie, dojedziemy do zamawiającego na terenie całego kraju.