Zlecenie graffiti

Zlecenie graffiti, zlecenie mural

– jak to załatwić?

Zlecenie graffiti

Interesuje Cię profesjonalnie wykonany projekt graffiti lub ciekawie zrealizowany mural? Z nami to jak najbardziej proste – NieTak.eu to wiele lat doświadczenia, nieszablonowe pomysły oraz setki zrealizowanych projektów, które do tej pory przyciągają spojrzenia. Powiedz nam o swoim pomyśle i oczekiwaniach, a my szybko przeniesiemy projekt na wybraną ścianę. Graffiti to nasza specjalizacja więc nie boimy się wyzwań i efekt gwarantowany.

Zlecenie graffiti – krok po kroku

Zanim zlecisz nam prace, dokładnie zapoznaj się z naszymi realizacjami, które znajdziesz w galerii zdjęć. A jest ich naprawdę sporo – podsumowują lata naszej pracy na terenie całego kraju. Być może coś zainspiruje Cię na tyle mocno, że zechcesz podobne dzieło mieć na swojej ścianie. A może znajdziesz pomysł na coś własnego, indywidualnego? Jeśli nie masz pomysłu, nic nie szkodzi – pomożemy w wybraniu projektu idealnego lub stworzymy coś na miarę indywidualnych potrzeb. Nasze zlecenia graffiti zawsze są połączeniem umiejętności i profesjonalizmu wykonawców z wizją, jaką przedstawi nam zamawiający.

Zapraszamy do kontaktu – zadzwoń lub napisz do nas i powiedz, czego potrzebujesz. Odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy wątpliwości dotyczące zleceń graffiti. Podrzucimy też kilka ciekawych pomysłów. Na podstawie rozmowy stworzymy projekt i wstępną ofertę. Projekt poprawiamy aż do pełne j akceptacji klienta, a jeśli chodzi o cenę, jesteśmy otwarci na negocjacje. Następnie podpisujemy umowę, ustalamy terminy wykonania i oddania graffiti oraz zabieramy się do pracy. Nasze graffiti na zamówienie powstaje zawsze zgodnie z planem w ustalonym terminie. Dokładamy wszelkich starań, by nasze prace spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zlecenie graffiti składaj u profesjonalistów z NieTak.pl.

Zlecenie mural – obejrzyj i zamawiaj

Zlecenie muraleGaleria zdjęć naszych zrealizowanych zleceń murali jest naprawdę imponująca. Obejrzyj ją dokładnie, być może któryś projekt zrobi na Tobie takie wrażenie, że będziesz chciał powtórzyć go na swojej ścianie? A może masz pomysł na mural i potrzebujesz profesjonalnej realizacji? To da się zrobić! Wystarczy kontakt z nami, a artyści graffiti z NieTak.eu zadbają o wykonanie na najwyższym poziomie. Pod dokładnych wskazówkach klienta przygotowujemy wstępny projekt i wycenę – do rozsądnej negocjacji oczywiści.

Jeśli zamawiający akceptuje projekt i warunki realizacji, podpisujemy umowę i zabieramy się do pracy. Każde zlecenie staramy się zrealizować jak najszybciej i jak najlepiej.
Nasze murale na zamówienie wykonujemy zawsze profesjonalnie i z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Oddaj ścianę w nasze ręce, a nawet nie zauważysz kiedy szara i nudna powierzchnia zamieni się w prawdziwe dzieło sztuki. Zlecenie na mural możesz złożyć bez względu na miejsce realizacji inwestycji – jesteśmy mobilni i aby pomalować ścianę, mur czy ogrodzenie dotrzemy w każdy zakątek kraju. Zapraszamy do współpracy z NieTak.pl.