Malowanie murali

Malowanie murali i inne usługi

malowanie muraliKażda, nawet najbardziej brzydka i szara ściana może zyskać nowe oblicze, jeśli zostanie odpowiednio pomalowana. Jednak, wbrew pozorom, nie potrzebujesz w tym celu remontowej ekipy malarskiej, wystarczy że zatrudnisz artystów. Na murach, ścianach, ogrodzeniach i wszelkich innych powierzchniach tworzymy prawdziwe arcydzieła, które przyciągają oczy i sprawiają, że nie tylko budynek, ale też całe jego otoczenie prezentuje się dużo lepiej. Malowanie murali i tworzenie graffiti to sztuka, której efekty może obejrzeć każdy. Nie trzeba iść do galerii czy muzeum, wystarczy wyjść na ulicę.

Graffiti na zamówienie – efektowne wzory, wyjątkowe krajobrazy, ciekawe połączenia kolorystyczne i dosłownie wszystko, co tylko zamawiający sobie zażyczy. Nasze graffiti zawsze spełniają oczekiwania klienta. Obejrzyj naszą galerię, poznaj nasze dotychczasowe realizacje i przekonaj się, że warto oddać losy swojej ściany w ręce prawdziwych profesjonalistów.

Murale na zamówieniemalowanie murali sprawdza się wszędzie tam, gdzie trzeba ukryć zwykłą szarość ściany. Dzięki muralom każda ściana może wyglądać ciekawiej, lepiej i po prostu ładniej. Dobrze wykonane murale przez wiele lat prezentują się tak, jak świeżo po namalowaniu. Wysokiej jakości farby i profesjonalni wykonawcy to gwarancja najlepszych efektów. Malowaniem murali zajmujemy się od wielu lat – znamy oczekiwania naszych klientów i staramy się sprostać nawet najbardziej nieszablonowym rozwiązaniom.

Malowanie aerografem – za pomocą aerografu można pokryć niezwykłymi rysunkami czy wzorami gładkie powierzchnie obiektów nieruchomych oraz ruchomych, takich jak samochody, motocykle czy kaski. Odpowiednio nałożona farba, warstwa lakieru oraz końcowe wygładzenie dają efekt, który jest nie tylko rewelacyjny wizualnie, ale też wyjątkowo trwały. To sposób na uzyskanie nieszablonowej ozdoby, jakiej nie stworzą żadne gotowe do przyklejenia naklejki.

Malowanie UV – dzięki farbom fluorescencyjnym można na ścianach stworzyć wzory, które w ciemnościach nabierają zupełnie nowego wyrazu pod wpływem promieniowania UV. To idealne rozwiązanie dla klubów nocnych, dyskotek czy miejsc rozrywki. Świecące w ultrafiolecie wzory na ścianie dają genialny, niepowtarzalny efekt.

Wszystkie nasze usługi realizowane są przez profesjonalistów z wieloletnimi umiejętnościami i doświadczeniem. Jeśli interesuje Cię nieszablonowe ozdobienie dowolnej ściany, my na pewno temu sprostamy. Wystarczy kontakt telefoniczny lub mailowy – opowiedz nam o swoim pomyśle, a my na pewno przeniesiemy go na wybraną ścianę.